12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...

ПРЕДСТАВНИКИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ МІСТА НАМАГАЮТЬСЯ ЗНАЙТИ СПІЛЬНУ МОВУ ІЗ БОРЖНИКАМИ

Вже протягом декількох місяців працівники комунальних підприємств міста проводять бесіди з жителями гуртожитків. Головна тематика зустрічей – величезні борги мешканців за водопостачання, електроенергію та квартплату. Це стосується гуртожитків за такими адресами: вул. К.Лібкнехта, 148, Каштанова, 45, Кириченко,22, Першотравнева, 26 та Електрометалургів, 33. У деяких випадках заборгованість мешканців будинку перевищує 100 тисяч гривень. З цього приводу керівництво міста, водоканалу та МЖТІ нещодавно звернулось і до жителів гуртожитку по вулиці Краснодонській, 1а. Адже вони заборгували за воду майже 75 тисяч гривень, за електроенергію більше 34 тисяч гривень, борг за квартирну плату сягає 7,5 тисяч гривень.

На збори вже традиційно з’явились ті люди, які справно сплачують за всі комунальні послуги. До них і звернувся заступник директора КП «Нікопольводоканал» Сергій Петикян з проханням – вплинути на своїх недобросовісних сусідів, які заборгували підприємству. Стверджує, що зараз водоканал знаходиться у дуже скрутній ситуації, бо немає коштів, аби розраховуватись за електроенергію, що в подальшому може призвести до критичних наслідків. Запропонував присутнім провести воду до себе у кімнати, щоб мати змогу перекрити загальну подачу води, тим самим провчити боржників. В іншому випадку гуртожиток можуть перевести на іншу форму подачі води – через вуличну колонку загального користування («гусак»), що, звісно, завдасть незручностей, особливо для жителів верхніх поверхів.

Балансоутримувачем цього гуртожитку є КП «МЖТІ». Заступник директора цього підприємства Іван Охомуш звертав особливу увагу жителів на борги за електроенергію. Адже вже з 1-го квітня вартість цієї послуги зросте і продовжуватиме підвищуватись аж до 2017 року. Наразі комунальне підприємство перекриває борги жителів за рахунок заробітної плати свого ж персоналу. Але рано чи пізно це призведе до того, що МЖТІ не зможе сплачувати борги безвідповідальних мешканців і без світла залишиться весь гуртожиток.

Обидва керівники пропонували боржникам звернутись до підприємств з приводу реструктуризації заборгованості. Зустрівся з жителями і радник міського голови Геннадій Зимін. Зазначив, що за дорученням виконуючого обов’язки міського голови Андрія Фісака, зараз вибудовується нова система обслуговування та утримання міста, у тому числі і будинків, у належному стані. З цією метою і проводяться подібні зустрічі з жителями, аби почути їхні проблеми та знайти шляхи для їх вирішення. Враховуючи це, мешканці гуртожитку поскаржились на протікання крівлі, захаращення шахти ліфту, а також незадовільний стан території навколо будинку, яку має прибирати обслуговуюча компанія «ДомКом-Нікополь».

Представники місцевої влади пройшлися територією гуртожитку, оцінивши її незадовільний стан. Але закцентували на тому, що не тільки обслуговуюча компанія має слідкувати за чистотою, а й самі мешканці – дотримуватись елементарних правил культури. Наприкінці зустрічі Геннадій Зимін пообіцяв, що всі поставлені питання взяті на контроль. А жителям порадив обрати дієвий будинковий комітет, який би ефективно вирішував їхні проблеми

Прес-служба міської ради

Джерело: portal.nikopol.net

Оставьте Ваш комментарий

Комментарии

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien