12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Слухання щодо підвищення тарифу на проїзд у міському транспорті

23-го березня у малому залі культурно-дозвіллєвого центру пройшли громадські слухання щодо підведення підсумків проекту регуляторного акту: «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються у звичайному режимі руху в м.Нікополі» під керуванням заступника міського голови Юрія Останіна.

Питання, яке виносилось на розгляд нікопольців, по суті стосувалось підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті. Враховуючи це, того дня в залі зібралось чимало активних громадян. Під час зборів присутніх було проінформовано про здійснення процедури регуляторної політики щодо цього питання, продемонстровано загальні витрати по перевезенню пасажирів на міських автобусних маршрутах, також надано порівняльний аналіз діючого і планованого тарифу на проїзд та його складові. Перевізники обґрунтовували подані розрахунки на підвищення тарифу з 3 до 4 гривень, посилаючись на понесені витрати та діючу законодавчу базу. Транспортники мотивують підвищення тарифу тим, що до 22 гривень підвищилась вартість дизпалива, яке складає більше 70 % складової тарифу на проїзд. Крім цього, власники громадського транспорту постійно витрачають кошти на паливно-мастильні матеріли, техогляд, шини, запчастини, зарплатню працівникам тощо. Тобто зараз вони працюють собі у збиток. Під час громадських слухань також озвучили формулу, за якою визначали тариф: сума витрат на транспорт (64,7 мільйонів гривень) ділиться на пасажиропотік (16,1 мільйонів чоловік). Варто зазначити, що за аналізом останніх років кількість пасажирів, які їздять громадським транспортом, стрімко знижується.

Звісно, такий тариф не влаштував жителів міста. Крім цього, присутні висловлювали загальну стурбованість щодо економічної ситуації в державі, зростання цін, можливою відміною пільг, відсутністю ремонту доріг, культурою обслуговування водіїв та кондукторів.

Під час проведення громадських слухань офіційно зауважень до розрахунку тарифу не надійшло. Пропозиції щодо оптимізації автобусної маршрутної мережі міста, які надходили із залу, будуть розглядатися перед проведенням конкурсів на послуги з пасажирських перевезень.

115005

Прес-служба міської ради

Джерело: portal.nikopol.net

Оставьте Ваш комментарий

Комментарии

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien