Шапка фб

15 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА ВТІЛЕННЯ ТВОЄЇ ІДЕЇ — З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ-2017

Кожен нікополець віком від 18 років має можливість реалізувати свій проект, що передбачає покращення благоустрою міста, мікрорайону або іншу ідею із покращення життя у нашому Нікополі! Після голосування проект буде реалізований виконавчими органами місцевої влади за кошти міського бюджету – вже у 2017 році. На реалізацію проектів нікопольців у цьогорічному бюджеті закладено 300 тис. грн.

ЯК ПРАЦЮЄ БЮДЖЕТ УЧАСТІ?

1. Громадяни подають проекти на фінансування з Бюджету участі, гранична вартість одного проекту – не більше 15 000 грн.

2. Місцева влада створила експертну групу для попереднього відбору проектів.

3. Відібрані проекти виставляються на голосування для всіх членів територіальної громади (голосування відбуватиметься на сайті http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol та традиційним способом у бібліотеках міста та у міськвиконкомі – приблизно з 19 червня по 2 липня).

4. Проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів, фінансуються з Бюджету участі міста та реалізовуються профільними виконавчими органами місцевої влади впродовж 2017 р.

КОЛИ МОЖНА ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

Заявки приймаються з 1 по 31 травня 2017 року.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

Свої проектні ідеї можна подати у формі заповненої Заявки з 1 по 31 травня. Скачати форму Заявки із додатками, а також інструкцію із їх заповнення можна на сайті проекту: https://nikopolcharity.wixsite.com/pbnikopol .

Спосіб подання Заявки із Додатками: електронною поштою у вигляді відсканованого оригіналу за адресами: inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua та mrada_economika@i.ua (з темою листа «Бюджет участі») чи принести особисто у паперовому вигляді до відділу економічного аналізу та прогнозування управління економічної політики Нікопольської міської ради по вул. Електрометалургів, 3 (каб. 30/1) з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45 (обідня перерва з 13.00 до 13.45). Дізнатися про можливі альтернативні способи подачі Заявки Ви можете за телефоном Гарячої лінії – (066) 477 000 2.

ПРИКЛАДИ ПРОЕКТІВ ЩО МОЖУТЬ БУТИ РЕАЛІЗОВАНІ У НІКОПОЛІ:

• створення дитячого, спортивного майданчику або арт-об’єкту,

• різноманітний благоустрій міста чи свого мікрорайону,

• запровадження нового заходу, що може стати міською традицією,

• створення велопарковки та доріжки,

• відновлення вуличного освітлення або ремонт невеликої ділянки дороги,

• встановлення камер відеонагляду на подвір*є школи,

• проведення нової події у місті,

• благоустрій пляжної або берегової зони,

• створення нової секції для дітей та молоді,

• заходи із енергозбереження

• ствеорення публічної Wi-Fi зони

• та інші Ваші ідеї!

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ЗАЯВКИ!

Дізнатись детальніше про бюджет участі та отримати повну допомогу у заповненні проектної Заявки можна за телефоном Гарячої лінії, що працює з понеділка по суботу: (066) 477 000 2.

Підписуйтесь на спільноти «Бюджет участі у Нікополі» у соцмережах: Vk.com/PBNikopol та Fb.com/groups/PBNikopol , за детальною інформацією також заходьте на сайт проекту — https://nikopolcharity.wixsite.com/pbnikopol .

ПРИХОДЬТЕ НА ФОРУМ ГРОМАДСЬКИХ ПРОЕКТІВ!

20 травня у Палаці урочистих подій міста Нікополь у 11.00 відбудеться Форум громадських проектів. Програма включатиме: безкоштовний тренінг з написання проектних заявок від досвідченого тренера всеукраїнського рівня Леоніда Доноса, консультації щодо заповнення Заявки, розгляд досвіду реалізації бюджетів участі у інших містах. Кожен учасник отримає пам’ятку, інструкцію та аплікаційну форму для подачі Заявки. Попередня реєстрація до 18 травня обов’язкова. Реєструйтеся за телефоном: (066) 477 000 2.

Бюджет участі у Нікополі: твоя ідея має значення! Зробимо Нікополь кращим!

Оставить комментарий

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien