Mechanic beer shop – КРАФТ з усієї країни

Фірмовий магазин @mechanic.brewery та іншого смачного пива, а також приколясів до смаку.

Чекаємо на тебе 👉 м. Нікополь, пр. Трубників 7.

Чи можливо лише дивлячись на етикетку чи зображення пива скласти уявлення про те, яке воно буде на смак? Ні, ні та ще раз ні. А на що ж потрібно звертати увагу при виборі крафтового? Звісно на стиль – бо він дозволяє скласти певні очікування, як буде смакувати пиво. Наприклад IPA буде завжди мати вищий рівень гіркоти аніж світлий легенький лагер, тому людям, яким не подобається гірчинка, починати своє знайомство з крафтом зі стилю IPA – мабуть що не варто.

Які ж показники дозволяють віднести пиво не тільки к елю чи лагеру, а й до конкретного стилю(або на що звертати увагу, якщо напис IPA, Lager, Milk Stout чи інщі, ні про що не говорять):

– OG (Original Gravity) – щільність пива, тобто концентрація долі сухих речовин в початковому суслі .Чим щільніше пиво, тим буде більш насичений його смак.

– IBU(International Bitterness Unit ) – міжнародна одиниця гіркоти. Чим більший показник IBU, тим вище виражена гіркота пива. Хоча зазначена гіркота і суб’єктивні відчуття можуть не збігатися

– ABV (Alcohol by volume) – показник міцності пива. Тут ми думаємо усе і так зрозуміло

– інші смакові, ароматичні характеристики, кольоровість пива

– настрій та думка пивовара або створювача класифікації, бо, як то кажуть – «я художник, я так вижу».

Тому вибираючи пляшечку крафтового звертай увагу на стиль та показники OG, IBU, ABV та й буде тобі щастя!

Щодо наших сортів, то ми вже варили пиво в стилях: IPA, APA, Golden Ale, Lager, Witbier, Porter, Stout, Milk Stout, Farmhouse Ale,Belgian Dark Strong Ale, Braun Ale, Vienna Lager, Milkshake IPA та ще маємо багато ідей щодо інших стилів.

Дуже багато корисної та приємної інформації на нашій сторінці: https://www.instagram.com/mechanicbeershop/