Нікопольський палац урочистих подій

Нікопольський Палац Урочистих Подій по праву можна вважати центром культурного життя міста. Це берег любові, щастя і злагоди. Історія Палацу урочистих подій почалася з серпні 1974 року. У спорудженні будівлі велику допомогу надав Нікопольський Міськвиконком.

Нікопольський Палац Урочистих Подій

Нова епоха в житті Палацу почалася в 1993 році, коли він став самостійною установою. У ньому починають проводитися багато різних заходів… Тут проводяться урочисті обряди одруження, реєстрації новонароджених, випускні бали, урочисте вручення паспортів, дні народження, ювілеї народжень і спільного життя, ювілеї установ, презентації фірм, свята державні, професійні та календарні і т.д.

Гості, що прийшли до Палацу зразу потрапляють в красиво прикрашений хол. Прямо перед очима на сходах розташована настінна ліпнина, на ній зображена пара закоханих, що тримаються за руки. Зліва – стоять молодята, а праворуч – молоді батьки тримають на руках свою дитину. Все це створює неповторну атмосферу свята і сімейного щастя. Ці ліплення зроблені руками нікопольського умільця, скульптора Анатолія Зінухова.

Нікопольський палац урочистих подій

Торжественный зал
Комната ожидания

Торжественный зал

Роспись

Свадебный обряд