Термінове фото на документи | Студія 360

Вже відкриті за новою адресою Електрометалургів, 48 (2-й поверх).

Ви можете скористатись послугами фото на документи забувши про невдалі кадри!

Терміни – обробка та друк не більше 15-20 хвилин! (Термінове фото).

Друк фото якісними світлостійкими чорнилами. Фотопапір – високоякісний глянцевий або матовий папір. Професійна обробка, можливість зміни одягу (фотомонтаж).

Ваші фотографії зберігаються в архівах, це дозволяє знайти потрібні кадри навіть при втраті надрукованих оригіналів.

Оригінали фотографій ви зможете отримати на флэш-накопичувач, електрону пошту або месенджер (послуга за потребою клієнта, необхідність додаткової оплати*).

(066) 280-58-44

Електрометалургів, 48 (8-й квартал, “Студія 360”, 2-й поверх)

Вимоги до фото для документів 

Для отримання візи, паспорту громадянина або паспорту для виїзду за кордон разом з пакетом документів вам необхідно пред’явити фотографії, або фотографуватися при подачі документів (якщо є така можливість). В цьому опису ми зазначимо вам основні вимоги до фотографій та документів.

Підготовка до фотографування:

Обличчя на фотографії має бути відкритим ( волосся не повинне закривати очі).

Слід відмовитись від світлого одягу, головних уборів, та інших аксесуарів, затемнюючих обличчя, волосся та шию. Головні убори не допускаются за виключенням випадків передбачених державними органами (релігійні звичаї, медичні показання або культурні традиції).

Жінкам рекомендовано витриманий макіяж, колір шкіри та обличчя має бути природнім.

Фотозйомка в студії 360:

На фотографії крупним планом мають бути зображені голова та верхня частина плеч. Обличчя повинно займати 70-80% вертикального разміра знімка (розраховується програмно для певного типу документів). Вираз обличчя має бути нейтральним, рот закритий).

На фотографії мають бути чітко видні очі; світло не має відблискувати на окулярах, лінзи не мають бути темними. Окуляри із тонованим склом не допускаються. За можливості слід відмовитись від широкої оправи окулярів. Оправа не повинна закривати очі.

Вимоги для дітей віком до десяти років трохи м’якіші. Вираз обличчя та погляд дитини (немовляти) на фотографії може мати відхилення від норм. На фотографії дитина має бути спокійною, не має бути видно спинки стула, іграшок та інших сторонніх предметів, а також людей. Дитина має дивитися у камеру, вираз обличчя нейтральний, рот закритий.

Для немовлят фотографія за можливості має бути зроблена в співвідношені попередніх вимог. Немовля має бути сфотографован(а) у вертикальному положенні (дозволяється фотографування немовлят, лежачи на білому фоні). В якості альтернативи дитина має бути сфотографована в сидінні для дитина, но за його головою має бути білий фон. Погляд дитини має бути відкритим, рот закритий, а руки людини, яка тримає дитину не повинні попасти в кадр.